Zamknij

Konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości

20:00, 30.09.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Dotrzymaliśmy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie, jeżeli prezydentem Wałbrzycha zostanie Ireneusz Zyska powiedziała Anna Zalewska podczas Konwencji Samorządowej PiS, która odbyła się w niedzielne popołudnie w wałbrzyskim hotelu „Maria”.

I nie chodzi tylko dlatego, że tak brzmi hasło: #WałbrzychZyska, to nie tylko gra słów – mówiła dalej Zalewska – ale zobowiązanie.

Z kolei Ireneusz Zyska przedstawił się jako wałbrzyszanin od trzech pokoleń, czego – jak podkreślił – nie zmieni setka troli na FB i dlatego głównym celem jego prezydentury będzie jakościowa zmiana w mieście. Obecny prezydent – kontynuował Zyska – dlatego odciął się od PO, którą swego czasu reprezentował, gdyż patria ta wspierała rozwój dużych metropolii kosztem małych i średnich.

Następnie wrócił do tematu zadłużenia miasta. - czy zadłużenie Wałbrzycha dala mu impuls rozwojowy – pytla retorycznie. - Nie. Obecny prezydent chwali się od eventu do eventu. Ja proponuję rozwój oparty na przedsiębiorczości, inwestycjach i dochodach mieszkańców a przez to dochodach budżetu. Zrobię wszystko aby Wałbrzych odbił się od dna, w którym się znajduje. Nie wierzę obecnemu prezydentowi, że gdzieś tam zbuduje osiedla i pokazuje makietki. Nie dotrzymał słowa obiecując odbudowę stadionu na Nowym Mieście, i że odbuduje GDK. W jakimś programie prezydent powiedział, że nie chce debaty. Dlatego z tego miejsca wyzywam Romana Szełemeja do publicznej debaty przed kamerami – powiedział Zyska.

Na zakończenie swojego wystąpienia pretendent Zyska przedstawił swój program, z którym szczegółowo zapoznać się można na walbrzychzyska.pl.

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone