Zamknij

Mimo zarzutów Starostwo milczy

09:34, 24.04.2019 | M.M.
REKLAMA
Skomentuj

W piątek, 19 bm otrzymaliśmy następujący mail:

"Wczoraj Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Powiatu Wałbrzyskiego negatywnie rozpatrzyła wniosek prezesa zarządu Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o. o wyrażenie zgody na zwolnienie z pracy radnej Jolanty Woźniak.

Powodem zwolnienia nie jest reorganizacja w spółce! Sam wniosek o zwolnienie ma wyraźne znamiona zwolnienia z powodu pełnienia funkcji radnej, która popierała w ostatnich wyborach kontrkandydatkę obecnego burmistrza Boguszowa-Gorc, Sylwię Dąbrowską.

W tym tygodniu Komisja Rewizyjna Rady Powiatu Wałbrzyskiego pozytywnie zaopiniowała wniosek o odwołanie z funkcji starosty Krzysztofa Kwiatkowskiego. Powód? Krzysztof Kwiatkowski traktuje Powiat Wałbrzyski i jego budżet jak prywatny folwark. W budżecie 2019 rok kierowany przez niego zarząd nie uwzględnił wniosków radnych, którzy w wyborach otrzymali największą ilość głosów. Starosta nie liczy się również ze zgłaszanymi zadaniami przez część wójtów gmin, burmistrzów miast części gmin Powiatu Wałbrzyskiego.

Jarosław Buzarewicz, radny Powiatu Wałbrzyskiego

przewodniczący klubu radnych #Dialog #Współpraca #Działanie"

Sprawa przedstawiona w mailu nie jest do końca jasna i ma kilka wątków, dlatego tego samego dnia zwróciliśmy się do Starosty z prośbą o komentarz. Do dziś komentarza nie ma, stąd przedstawiamy stanowisko jednaj tylko strony.

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone