Zamknij

Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości

14:14, 29.08.2019 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Od blisko czterech lat rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadza reformy poprawiające jakość życia Polaków. Obietnice złożone w 2015 roku zostały spełnione. To nowa jakość na polskiej scenie politycznej – nasi poprzednicy swoje obietnice traktowali jako narzędzie do przejęcia władzy. Zjednoczona Prawica. Mamy po raz pierwszy zrównoważony budżet po raz pierwszy od dziesięcioleci – powiedział w swoim wystąpieniu minister Michał Dworczyk.

Może ktoś zapytać – dlaczego wspieracie Platformę, PSL czy kogoś innego? - a my odpowiadamy: bo my nie pracujemy dla partii takiej bądź innej, my pracujemy dla mieszkańców Wałbrzycha i naszego regionu – mówił Dworczyk.

Za dwa tygodnie przedstawimy dokładny program dla ziemi wałbrzyskiej. Mamy potencjał, bo choć do tej pory nie wygraliśmy wyborów parlamentarnych w tym regionie to wzrost poparcia pokazują wybory do sejmiku dolnośląskiego. Udało nam się stworzyć tam koalicję i mamy wicemarszałka z południa – Marcin Gwóźdź. W wyborach do sejmiku w okręgu w Wałbrzychu poparcie dla PiS wzrosło o ponad 88%. Tego nie zrobił rząd, sejm ani senat; to zrobiliście wy. Z takim potencjałem jesteśmy w stanie zwyciężyć i zwyciężymy! - zakończył minister.

W kolejnej części konwencji w krótkich wystąpieniach zaprezentowali się wszyscy kandydaci do parlamentu.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

EdekEdek

1 2

Mocna ekipa PCK zagrożone. Strach przekazać jakieś datki. 05:57, 30.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone