Zamknij

Hubert Czerniak w Wałbrzychu – włączamy myślenie

10:43, 06.05.2019 | M.M.
REKLAMA
Skomentuj

Mimo zimnej i wietrznej pogody w niedzielne popołudnie kilkaset osób przybyło na spotkanie z doktorem Hubertem Czerniakiem pod wałbrzyskim magistratem. Spotkanie, co z angielska zwane bywa meetingiem, miało podwójny charakter. Z jednej strony Czerniak, zaprezentował się jako lekarz, z drugiej – jako kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Konfederacji. Organizatorami spotkania m. in.  byli: Narodowy Instytut Studiów Strategicznych, Konfederacja, Partia Wolność, Centrum Edukacyjne Powiśle.

Kim jest dr Czerniak jako lekarz? Zapewne znany jest ze swoich programów na YouTube gdzie posiada kanał Hubert Czerniak TV. Dla tych jednak, którzy z YT z różnych względów nie korzystają nadmienię, że misją Czerniaka jako lekarza jest uzdrawianie a nie tylko leczenie. Łączy medycynę klasyczną, holistyczną i germańską. Znany jest on również jako przeciwnik przymusowych i szkodliwych szczepień, które uznaje za zamach na zdrowie Polaków. Odnosi również sukcesy w leczeniu nieuleczalnych chorób. Oto Kilka jego haseł: tajemnica odżywiania, lekarz i rząd wytrzyma każdy ból pacjenta, włącz myślenie.

Ale zaraz, czy to ostatnie czegoś nie przypomina? No jasne, hasło akcji popieranej przez dr. Romana Szełemeja: szczepimy bo myślimy. Ciekawa rzecz. Myślenie jako za i przeciw. No, kilka z obecnych tam osób ostrzyło sobie zęby na dyskusję między doktorami Czerniakiem i Szełemejem, co byłoby okazją do wyrobienia sobie zdania, ale wśród zgromadzonych trudno było się dopatrzyć tego drugiego. Nie było go też na inauguracji Centrum Edukacyjnego Sudety, jaka miała miejsce po spotkaniu pod ratuszem, na ul. Słowackiego 8, w byłym lokalu Kukiz'15. CES jest kolejną, po Centrum Edukacyjnym Powiśle, inicjatywą Rafała Mossakowskiego, który z tej okazji przyjechał do Wałbrzycha. To kolejna lokalna inicjatywa upowszechniająca wiedzę nt. cywilizacji, tożsamości historycznej i politycznej. Ostatnio o Mossakowskim zrobiło się głośno po tym, jak policja zarekwirowała mu sprzęt, co odczytane zostało jako atak na niezależne słowo, Mossakowski bowiem krytycznie odbnosiś się do treści prezentowane zarówno przez telewizję rządową jak i telewizje nierządne.

Hubert Czerniak jako kandydat do PE zaprezentował hasło wyborcze: „Zdrowe Społeczeństwo – Zdrowa Polska. Włączamy myślenie!” oraz „Zdrowa Polska – Zdrowa Europa”.

Przebieg spotkania w CES będzie można obejrzeć na kanale Mossakowskiego CEP.

 

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

AldonkaAldonka

1 0

Gdzie było kilkaset osób w Wałbrzychu przecież to kłamstwo, co to za portal? . Jestem spokojny redaktorzyna tego czegoś zapewne jest wierzący, jak to w PiSie i się wyspowiada. 16:03, 10.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone