Zamknij

Masz telefon iPhone 7? Skutecznie zadbaj o to, by mógł służyć Ci jak najdłużej

13:09, 23.10.2018 | materiał partnera
Skomentuj

Rosnące ekrany nowych smartfonów, w tym i tych od Apple'a, powodują, że nierzadko coraz cieplej spoglądamy na te modele, które nie zmuszały nas do używania przy najbardziej banalnych czynnościach obu rąk i łatwo mieściły się w kieszeni. Telefon iPhone 7 wciąż może doskonale spełniać stojące przed nim zadania, ku zadowoleniu jego posiadaczy. Warto jedynie wyposażyć go w obudowę, która zabezpieczy go przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Nasz wciąż szybki i poręczny codzienny towarzysz wymaga ochrony

Dziś mało jest już na rynku takich telefonów. Ekran o przekątnej jedynie 4,7 cala jest wystarczający do tego, by wygodnie i sprawnie korzystać z bardzo wielu różnych oferowanych przez smartfon funkcji, a jednocześnie nie powoduje jego rozrostu do kłopotliwych rozmiarów. Dzięki temu, iPhone 7 pod pewnymi względami zapewnia swojemu posiadaczowi dużo większą wygodę niż niejeden nowszy i teoretycznie lepszy model. Jego parametry wciąż jeszcze są w zupełności wystarczające do normalnego działania. Szkoda byłoby więc musieć nagle się z nim rozstawać na skutek uszkodzenia, którego naprawa byłaby nieopłacalna. W dodatku, w opinii niektórych użytkowników, obudowa tego modelu powoduje, że może on łatwo wyślizgiwać się z rąk. Warto więc wyposażyć się w etui do telefonu iPhone 7, które nie tylko zabezpieczy go przed ewentualnymi zdarzeniami losowymi, ale także uczyni jego użytkowanie jeszcze bardziej wygodnym. O tym, jak wiele jest w tym zakresie możliwości, można przekonać się np. przeglądając ofertę sklepu Pancernik.eu, specjalizującego się w dostarczaniu skutecznych rozwiązań zapewniających ochronę urządzeniom mobilnym.

Telefon może wyglądać jeszcze lepiej, albo być odporny na wszystko

Bardzo wielu użytkowników różnych modeli telefonów wybiera proste obudowy zakładane na tył, chroniące także boki oraz, dzięki nieco wystającym krawędziom, w dużej mierze także ekran. Przeglądając te pasujące do smartfona iPhone 7 możemy przebierać w dużej liczbie kolorów, motywów graficznych i sposób wykończeń. Mogą być też transparentne i nie przysłaniać oryginalnej, efektownej obudowy z logiem producenta. Oprócz twardych odmian poliwęglanowych dostępna jest także miękka, z termoplastycznego poliuretanu. Dużą popularnością cieszą się także zamykane pokrowce z ekologicznej skóry, posiadające możliwość przenoszenia kart – taką samą funkcję mogą jednak mieć również te bardziej minimalistyczne. Znacząco ułatwia ona wiele codziennych czynności.

Umiarkowane wymiary tego telefonu powodują, że nie jest kłopotliwy przy bardziej aktywnych zajęciach. Dla tych, którzy potrzebują mieć go przy sobie w ekstremalnych nawet warunkach, albo podczas zajęć wiążących się z dużym ryzykiem upadków i uderzeń, także istnieją skuteczne rozwiązania. Dzięki nim telefon pozostanie wygodny w obsłudze, stając się jednocześnie dużo mniej wrażliwym na wiele zagrożeń. O tak udane urządzenie jak iPhone 7 zdecydowanie warto zadbać, aby mogło służyć jak najdłużej.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone