Zamknij

Recenzja samochodu Chery A5

09:44, 08.03.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Firma motoryzacyjna Chery Automobile jest firmą produkującą samochody, która została założona w Chinach. Dana firma należy do rządu Chin i została założona w 1997 roku. Produkuje ona szeroki zakres samochodów obejmujących samochody osobowe, minivany oraz SUV-y. Jednym z modeli produkowanych przez daną firmę jest samochód Chery A5. Ten kompaktowy samochód jest dostępny w produkcji przez chińską firmę od 2006 roku aż do czasów dzisiejszych. Dany samochód został sprzedany w dużej ilości egzemplarzy, które były eksportowane do wielu krajów w celu ich sprzedaży. Jest on samochodem 4-osobowym, który znany jest z niskiego spalania paliwa, dzięki czemu wyróżnia się on spośród innych samochodów posiadających podobne cechy.

System zapobiegania blokowaniu kół podczas hamowania

Jest to jedna z funkcji bezpieczeństwa, która można znaleźć w modelu samochodu Chery A5. Jest to system w pełni zautomatyzowany, który pomaga kierowcy w kontrolowaniu samochodu podczas hamowania. Umożliwia on kołom samochodu w utrzymywaniu stałego kontaktu z nawierzchnią drogi, gdy kierowca wciska pedał hamulca. System zapobiegnie także przed zaprzestaniem obracania się kół, co może doprowadzić do powstania poślizgu.
Elektroniczny rozdział sił hamowania

Jest to technologia hamowania w samochodzie, która pomaga zmienić siłę hamowania na każde z kół samochodu. Technologia oparta jest o panujące warunki na drodze, obciążenie, jak i również prędkość jazdy samochodu. System dokonuje tego poprzez utrzymywanie kontroli nad autem.

Elektroniczna kontrola stabilności

Jest to technologia w samochodach Chery A5 polepszająca stabilność pojazdu. System ulega aktywacji, gdy wykryje utratę przyczepności. Gdy tak się stanie, system automatycznie uruchomi hamulce, a następnie pokieruje samochód w kierunku, w którym kierowca ma zamiar to zrobić. System jest w stanie zredukować także moc silnika do momentu pełnego odzyskania kontroli nad samochodem.


Artykuł został dostarczony przez AutoCzescionline24.pl
 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone