Zamknij

REKLAMA
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:58, 28.11.2018
Każdy właściciel biznesu e-commerce funkcjonuje w nieustannym odniesieniu do konkretnej branży i jej charakteru. Inne będą potrzeby sklepu online z niszowej dyscypliny, inne zaś w przypadku firmy walczącej o byt w popularnej kategorii. Niezależnie jednak od okoliczności, odpowiedzią i centrum sieci pozostaje dla nas wyszukiwarka korporacyjnego giganta z Kalifornii. To w oparciu o jej algorytmy jesteśmy w stanie przygotować dla użytkowników sieci najlepiej skrojone oferty.
14:45, 13.11.2018
Wszyscy imamy się różnych sposobów, by podreperować domykające się niekiedy z trudem domowe budżety. W ostatnim czasie coraz większa liczba osób pilnie śledzi oferty promocyjne walczących ze sobą o klientów banków, by sięgając po kolejne z nich móc cieszyć się korzyściami, jakie płyną z faktu bycia nowym klientem danego przedsiębiorstwa. Okazuje się być to całkiem niezłym rozwiązaniem, pozwalającym na znaczne zasilenie naszej kieszeni. Trzeba jedynie na tyle uważnie je wyszukiwać, by nie przeoczyć żadnej wartej rozważenia oferty. A może ktoś zrobi to za nas?
13:09, 23.10.2018
Rosnące ekrany nowych smartfonów, w tym i tych od Apple'a, powodują, że nierzadko coraz cieplej spoglądamy na te modele, które nie zmuszały nas do używania przy najbardziej banalnych czynnościach obu rąk i łatwo mieściły się w kieszeni. Telefon iPhone 7 wciąż może doskonale spełniać stojące przed nim zadania, ku zadowoleniu jego posiadaczy. Warto jedynie wyposażyć go w obudowę, która zabezpieczy go przed ewentualnymi uszkodzeniami.
15:46, 09.10.2018
Maszyny CNC powoli stają się standardem, po który sięgają najróżniejsze zakłady i warsztaty. Zalety sterowania tego rodzaju przynoszą konkretne korzyści podmiotom, które zdecydowały się na zmodernizowanie swojego parku maszynowego. Upowszechnienie się urządzeń tego rodzaju powoduje, że przedsiębiorstwa ich pozbawione będą miały coraz większe trudności ze sprostaniem konkurencji.
13:08, 09.10.2018
Prawidłowa budowa sieci lokalnej jest kluczem do jej szybkiego funkcjonowania. Dlatego będziemy potrzebowali urządzeń i kabli wysokiej jakości.
12:24, 08.10.2018
Słysząc hasło manekiny, najczęściej kojarzy nam się to słowo z krawiectwem i projektowaniem. Tymczasem okazuje się, że produkty te świetnie sprawdzają się również w aranżacji wnętrz. Poznaj niezwykłe zastosowanie manekinów wystawowych i przekonaj się, w jak wielu sytuacjach mogą być one wykorzystane.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:31, 03.09.2018
O tym, że już od dwóch lat na dobre w sieci rządzi filozofia mobile-first nie trzeba nikogo przekonywać. Wedle badań około połowa zapytań kierowanych do wyszukiwarki wciąż pochodzi właśnie z urządzeń przenośnych. Telefony, tablety, smartwatche i wiele innych zmieniają nie tylko sposób, w jaki przedsiębiorca internetowy powinien patrzyć na swój serwis, powoli dyktują też warunki dotyczące zdobywania intratnych topowych lokat w wyszukiwarkach. Oto najważniejsze informacje o tym, jak zadbać o własne miejsce w wirtualnym świecie roku 2018.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
09:38, 24.07.2018
Lato to przepiękna pora roku. Jest ciepło, dni są długie i słoneczne. To właśnie w tym czasie często decydujemy się na podróż. Możemy wtedy korzystać z uroków morza, jeziora, spędzać długie godziny na plaży, opalać się, pływać. Jest to również okres, kiedy w szkole trwają wakacje. Rodzice mogą zabrać swoje pociechy na upragniony wyjazd. Po całorocznym trudzie, stresie, codziennej pracy, każdemu należy się chwila wytchnienia i odpoczynek. W końcu podróże wcale nie są takie drogie. Wystarczy wynająć niewielki domek nad morzem i cieszyć się nadmorskim klimatem. Warto przynajmniej raz w roku pozwolić sobie na taki wyjazd. Wyróżnić można wiele sposobów na redukcję kosztów podróży – trzeba do tego tylko odrobiny chęci. Ale w co się spakować na plażę? Jaki strój będzie odpowiedni? Na te niezwykle ważne dla kobiet pytania, odpowiadamy w poniższym artykule.
08:37, 19.07.2018
Dom, czy mieszkanie powinny być przestrzenią, w której każdy mieszkaniec odnajdzie przede wszystkim spokój, miejsce na komfortowy wypoczynek w gronie domowników oraz możliwość miłego spędzenia wolnego czasu. Oczywiście do stworzenia tego typu przestrzeni, konieczne jest zgranie wielu różnych czynników – od dobrego projektu architektonicznego zaczynając, na odpowiedniej aranżacji wnętrza kończąc. Nie mniej ważne jest zapewnienie efektywnej izolacji akustycznej budynku, czy mieszkania – chyba nic tak nie potrafi zakłócić domowego azylu, jak odgłosy codziennego życia mieszkańców. Dlatego kupując własne lokum warto zwrócić uwagę na zastosowaną w nim technikę akustyczną.
© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone