Zamknij

REKLAMA
15:16, 15.02.2019
Szukasz ciekawego sposobu na spędzenie walentynek z ukochaną osobą? Najlepszy pomysł to zrobienie czegoś wspólnie. Można pójść na kolację, ale przecież zawsze przyjemniej jest pobyć razem przez dłuższy czas. Dlatego lepiej jest wyjechać razem na kilka dni. Ciekawych miejsc na odpoczynek nie brakuje. Wiele z nich znajduje się na Kaszubach.
10:19, 24.12.2018
Podczas pracy nad rozliczeniem podatkowym PIT, wielu podatników stara się korzystać z przysługujących im ulg i zwolnień, gdyż jest to legalna możliwość zmniejszania swoich zobowiązań podatkowych wobec budżetu Państwa. Efektem tych operacji obliczeniowych może być wygenerowanie, tak zwanego ujemnego bilansu zobowiązania podatkowego. W uproszczeniu oznacza ono, że podatnik (najczęściej za pośrednictwem płatnika), odprowadził do organów podatkowych zbyt wysokie podatki. W przypadku takiej nadpłaty, ma on możliwość uzyskania zwrotu z podatku. Ile trwa uzyskanie środków finansowych ze zwrotu i jak przyspieszyć ten proces?
00:00, 08.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
10:21, 06.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:58, 28.11.2018
Każdy właściciel biznesu e-commerce funkcjonuje w nieustannym odniesieniu do konkretnej branży i jej charakteru. Inne będą potrzeby sklepu online z niszowej dyscypliny, inne zaś w przypadku firmy walczącej o byt w popularnej kategorii. Niezależnie jednak od okoliczności, odpowiedzią i centrum sieci pozostaje dla nas wyszukiwarka korporacyjnego giganta z Kalifornii. To w oparciu o jej algorytmy jesteśmy w stanie przygotować dla użytkowników sieci najlepiej skrojone oferty.
14:45, 13.11.2018
Wszyscy imamy się różnych sposobów, by podreperować domykające się niekiedy z trudem domowe budżety. W ostatnim czasie coraz większa liczba osób pilnie śledzi oferty promocyjne walczących ze sobą o klientów banków, by sięgając po kolejne z nich móc cieszyć się korzyściami, jakie płyną z faktu bycia nowym klientem danego przedsiębiorstwa. Okazuje się być to całkiem niezłym rozwiązaniem, pozwalającym na znaczne zasilenie naszej kieszeni. Trzeba jedynie na tyle uważnie je wyszukiwać, by nie przeoczyć żadnej wartej rozważenia oferty. A może ktoś zrobi to za nas?
13:09, 23.10.2018
Rosnące ekrany nowych smartfonów, w tym i tych od Apple'a, powodują, że nierzadko coraz cieplej spoglądamy na te modele, które nie zmuszały nas do używania przy najbardziej banalnych czynnościach obu rąk i łatwo mieściły się w kieszeni. Telefon iPhone 7 wciąż może doskonale spełniać stojące przed nim zadania, ku zadowoleniu jego posiadaczy. Warto jedynie wyposażyć go w obudowę, która zabezpieczy go przed ewentualnymi uszkodzeniami.
15:46, 09.10.2018
Maszyny CNC powoli stają się standardem, po który sięgają najróżniejsze zakłady i warsztaty. Zalety sterowania tego rodzaju przynoszą konkretne korzyści podmiotom, które zdecydowały się na zmodernizowanie swojego parku maszynowego. Upowszechnienie się urządzeń tego rodzaju powoduje, że przedsiębiorstwa ich pozbawione będą miały coraz większe trudności ze sprostaniem konkurencji.
13:08, 09.10.2018
Prawidłowa budowa sieci lokalnej jest kluczem do jej szybkiego funkcjonowania. Dlatego będziemy potrzebowali urządzeń i kabli wysokiej jakości.
12:24, 08.10.2018
Słysząc hasło manekiny, najczęściej kojarzy nam się to słowo z krawiectwem i projektowaniem. Tymczasem okazuje się, że produkty te świetnie sprawdzają się również w aranżacji wnętrz. Poznaj niezwykłe zastosowanie manekinów wystawowych i przekonaj się, w jak wielu sytuacjach mogą być one wykorzystane.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
11:00, 06.09.2018
Jeszcze do 2009 roku chorzy na stwardnienie rozsiane (SM) myśleli, że choroba to wyrok, że nie ma szans na poprawę stanu zdrowia czy wyleczenie. Stosowane leki mogły co najwyżej spowolnić postęp choroby, ale wywoływały ogrom bardzo poważnych skutków ubocznych. O innowacyjnej metodzie leczenia SM opowiada Cezary Głuch, właściciel CCSVI Clinicic - miejsca, w którym po raz pierwszy na świecie przeprowadzono operację udrożnienia żył wewnątrz-czaszkowych u pacjenta chorego na stwardnienie rozsiane.
14:31, 03.09.2018
O tym, że już od dwóch lat na dobre w sieci rządzi filozofia mobile-first nie trzeba nikogo przekonywać. Wedle badań około połowa zapytań kierowanych do wyszukiwarki wciąż pochodzi właśnie z urządzeń przenośnych. Telefony, tablety, smartwatche i wiele innych zmieniają nie tylko sposób, w jaki przedsiębiorca internetowy powinien patrzyć na swój serwis, powoli dyktują też warunki dotyczące zdobywania intratnych topowych lokat w wyszukiwarkach. Oto najważniejsze informacje o tym, jak zadbać o własne miejsce w wirtualnym świecie roku 2018.
12:30, 08.08.2018
Zbiórka podpisów w sprawie ograniczenia politycznej działalności Tadeusza Rydzyka trwa. Udało się zgromadzić 80 tys. podpisów, teraz dokument ma trafić do Watykanu. Organizatorzy szukają odpowiedniego ambasadora
14:03, 06.08.2018
We wtorek (22.05) toruński sąd wydał wyroki w stosunku do 63 mężczyzn zatrzymanych po meczu piłki nożnej. Sąd zdecydował m.in. o zakazach wstępu na imprezy masowe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mecze piłki nożnej rozgrywane przez kadrę narodową lub polski klub sportowy poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na 2 lata.
© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone