Zamknij

KS/ Kierowca autobusu

Nr oferty: StPr/19/1293Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Ludowa 1d, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Przewóz osób na liniach komunikacji miejskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 13,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • przewóz osób-świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie prawa jazdy kat. D
    • prawo jazdy kat. D
    • Orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie lekarskie, niekaralność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "Śląskie Konsorcjum Autobusowe" Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ludowa 1d, 58-304 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Iwona Brzeska
      Numer telefonu: 74 633 11 10
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Dostawa towaru do klienta.
      StPr/19/1327
      data rozpoczęcia pracy od 30.05.2019
      wynagrodzenie od od 3 276,72 PLN

      Zgodny z wnioskiem
      StPr/19/1316
      data rozpoczęcia pracy od 22.05.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/1317

      StPr/19/1322
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019

      StPr/19/1323

      Obsługa kasy basenowej.
      StPr/19/1324
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Roboty budowlane w branży enegretycznej. Praca na terenie obszaru województa dolnośląskiego.
      StPr/19/1309
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace porządkowo-ogrodnicze na terenie posesji, prace konserwatorskie.
      StPr/19/1311
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Utrzymanie w należytej czystości wszytskich pomieszczeń znajdujących się na obiektach spółki.
      StPr/19/1296
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - Prowadzenie kart roboczych rejestru ewidencji czasu pracy, -Zaopatrywanie pracowników w odzież ochronną i roboczą, srodki czystości itp. prowadzenie dokumentacji z tym związanej, - Prowadzenie dokum
      StPr/19/1300
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN