Zamknij

GG/ Kucharz

Nr oferty: StPr/19/1288Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Władysława Orkana 91a, 58-307 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Sporządzanie potraw, ciast, napojów i deserwów wg. norm i receptur gastronomicznych, obsługa narzędzi i maszyn w kuchni, samodzielność. Praca na terenie działania firmy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.05.2019
Wynagrodzenie brutto: 18 - 19 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz
    Uprawnienia:
    • aktualna książeczka sanepidu
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku 2-5 lat, umiejętność doboru surowców i półproduktów, umiejętność zestawiania posiłków, zmysł estetyczny, obsługa narzędzi i maszyn w kuchni, samodzie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "SIRBUD - MINARI" SPÓŁKA AKCYJNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Władysława Orkana 91a, 58-307 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
      Osoba do kontaktu: Violetta Mercik
      Numer telefonu: 74 649 57 00, 668 134 932
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Aktualna książeczka zdrowia, certyfikaty, uprawnienia, dyplomy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Dostawa towaru do klienta.
      StPr/19/1327
      data rozpoczęcia pracy od 30.05.2019
      wynagrodzenie od od 3 276,72 PLN

      Zgodny z wnioskiem
      StPr/19/1316
      data rozpoczęcia pracy od 22.05.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/1317

      StPr/19/1322
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019

      StPr/19/1323

      Obsługa kasy basenowej.
      StPr/19/1324
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Roboty budowlane w branży enegretycznej. Praca na terenie obszaru województa dolnośląskiego.
      StPr/19/1309
      data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Prace porządkowo-ogrodnicze na terenie posesji, prace konserwatorskie.
      StPr/19/1311
      data rozpoczęcia pracy od 27.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Utrzymanie w należytej czystości wszytskich pomieszczeń znajdujących się na obiektach spółki.
      StPr/19/1296
      data rozpoczęcia pracy od 17.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - Prowadzenie kart roboczych rejestru ewidencji czasu pracy, -Zaopatrywanie pracowników w odzież ochronną i roboczą, srodki czystości itp. prowadzenie dokumentacji z tym związanej, - Prowadzenie dokum
      StPr/19/1300
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN