Zamknij

KF/ Konsultant ds. wdrożeń oprogramowania moduł: Kadry i Płace

Nr oferty: StPr/19/1285Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Blankowa 53/1, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: - Konfiguracja oprogramowania pod kątem potrzeb Klienta, - Pomoc w bieżącej pracy z systemami u Klienta - Przeprowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności oprogramowania - Udział w projektach wdroże
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania dodatkowe
      • wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: lub ekonomiczny
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: wykształcenie: średnie (w trakcie studiów) znajomość zagadnień z dziedziny kadr i płac, mile widzianiana: znajomość oprogramowania Comarch ERP lub innch podobnych programów, znajomość podstaw pełnej
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: DARIUSZ STANIEWSKI ,,UNIWERS.COM'
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Blankowa 53/1, 58-316 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
        Osoba do kontaktu: Ewelina Jamińska
        Numer telefonu: 605 228 731
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv, list motywacyjny
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Dostawa towaru do klienta.
        StPr/19/1327
        data rozpoczęcia pracy od 30.05.2019
        wynagrodzenie od od 3 276,72 PLN

        Zgodny z wnioskiem
        StPr/19/1316
        data rozpoczęcia pracy od 22.05.2019
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/1317

        StPr/19/1322
        data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019

        StPr/19/1323

        Obsługa kasy basenowej.
        StPr/19/1324
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Roboty budowlane w branży enegretycznej. Praca na terenie obszaru województa dolnośląskiego.
        StPr/19/1309
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Prace porządkowo-ogrodnicze na terenie posesji, prace konserwatorskie.
        StPr/19/1311
        data rozpoczęcia pracy od 27.05.2019
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        Utrzymanie w należytej czystości wszytskich pomieszczeń znajdujących się na obiektach spółki.
        StPr/19/1296
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2019
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - Prowadzenie kart roboczych rejestru ewidencji czasu pracy, -Zaopatrywanie pracowników w odzież ochronną i roboczą, srodki czystości itp. prowadzenie dokumentacji z tym związanej, - Prowadzenie dokum
        StPr/19/1300
        wynagrodzenie od od 2 700 PLN