Zamknij

HH/ Sprzedawca

Nr oferty: StPr/19/1265Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Długa 39, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Praca w sklepie spozywczo-monopolowym, obsługa klienta, dbanie o stanowisko pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 14.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 550 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Magnum" Dagmara Kwaśnik-Janyga
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Długa 39, 58-309 Wałbrzych, powiat: m. Wałbrzych, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: Anna Boguszewska
    Numer telefonu: 666 191 217
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Dostawa towaru do klienta.
    StPr/19/1327
    data rozpoczęcia pracy od 30.05.2019
    wynagrodzenie od od 3 276,72 PLN

    Zgodny z wnioskiem
    StPr/19/1316
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    StPr/19/1317

    StPr/19/1322
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019

    StPr/19/1323

    Obsługa kasy basenowej.
    StPr/19/1324
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Roboty budowlane w branży enegretycznej. Praca na terenie obszaru województa dolnośląskiego.
    StPr/19/1309
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prace porządkowo-ogrodnicze na terenie posesji, prace konserwatorskie.
    StPr/19/1311
    data rozpoczęcia pracy od 27.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Utrzymanie w należytej czystości wszytskich pomieszczeń znajdujących się na obiektach spółki.
    StPr/19/1296
    data rozpoczęcia pracy od 17.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    - Prowadzenie kart roboczych rejestru ewidencji czasu pracy, -Zaopatrywanie pracowników w odzież ochronną i roboczą, srodki czystości itp. prowadzenie dokumentacji z tym związanej, - Prowadzenie dokum
    StPr/19/1300
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN