Zamknij

Wypożyczył replikę markowego samochodu i jej nie oddał. Jest już w rękach policji

15:25, 06.08.2017 | M.M.
REKLAMA
Skomentuj

Zatrzymali go funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu.

Do przywłaszczenia doszło 1 sierpnia 2017 roku w galerii handlowej znajdującej się przy ul. 1 maja w Wałbrzychu. Mężczyzna wypożyczył z jednej z firm replikę markowego samochodu na akumulator koloru białego. Urządzenie zaprojektowane i przeznaczone zostało dla dzieci. Po określonym w regulaminie wypożyczalni czasie złodziej nie oddał pojazdu. Wtedy to poszkodowany zgłosił sprawę na policję.

Funkcjonariusze Referatu Wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu po zapoznaniu się ze zgłoszeniem, realizując informację własną, wytypowali i następnego dnia zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Wałbrzycha wcześniej wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa.

Podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu. Oświadczył, że skradzione mienie sprzedał. Straty na rzecz firmy oszacowane zostały na 1200 zł. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

ocean king weldcraftocean king weldcraft

0 0

So here are often a few of thus tips tend to be going to work no appear.

You are putting links on blogs talking about dolls, farms,
barns, for instance. You wold use something like "NFL Football Team Jerseys". http://www.harpcontest-israel.org.il/?p=364/ 08:59, 07.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone