Zamknij

VI Sesja rady Powiatu przeszła do historii

15:50, 30.05.2019 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Na dzisiejszej sesji rady Powiatu Wałbrzyskiego od początku wiało nudą. Wszystkie 20 punktów zaplanowanego programu rozpatrzono w ciągu godziny. Głosowanie przebiegało sprawnie, bo bez dyskusji.

Radni rządzącej koalicji głosowali za, radni opozycji przeciw, choć w niektórych punktach byli zgodni. Dyskusji nie było nawet podczas głosowania nad uchwałami zatwierdzającymi sprawozdanie finansowe powiatu oraz udzielenia absolutorium zarządowi powiatu z tytułu wykonania budżetu za rok 2018.

Przed zaśnięciem uratował sytuację radny Kamil Orpel, który w pewnym momencie stwierdził niezgodność posiadanych dokumentów z tymi, którymi posługuje się zarząd i część radnych sugerując nieomalże fałszerstwo. Na to przewodnicząca rady Sylwestra Wawrzyniak ogłosiła 10 minutową przerwę, podczas której ukazało się, że radny Orpel zgubił pierwszą stronę dokumentu. Po wyjaśnieniu nieporozumienia Orpel przeprosił za całe zamieszanie a starosta Krzysztof Kwiatkowski podziękował mu za zachowanie czujności.

I to by było na tyle.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

LoloLolo

1 0

To ten sam Krzysztof Kwiatkowski co musi przeprosić burmistrza Jedliny, to gość jest super czujny. Taki super bohater w naszym powiecie. 17:33, 30.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone