Zamknij

wtorek, 12.03, godz. 9,30

Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Wysokiego 29

Bilety: Cena biletu: 10 zł / os.

Nie od dziś wiadomo, że owoce i warzywa są najlepsze nie tylko dla wegetarian!

Dlatego mamy dla Was coś baaaardzo owocowego!
Pewnie znacie takie hity jak „Olimpiada w Jarzynowie…” albo „A dlaczego Gruszka chce być chuda jak Pietruszka”? Kto zna, ten pewnie domyśla się o kim mowa, a kto nie zna, ten ma szansę poznać!

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert edukacyjny Centrum Uśmiechu skierowany do dzieci przedszkolnych oraz uczniów klas 1- 4 szkoły podstawowej. Artyści poruszą tematy związane ze zdrowym trybem życia, tj. zachęcaniem do aktywności fizycznych i prawidłowymi nawykami żywieniowymi oraz bezpieczeństwem na drodze.

Centrum Uśmiechu od ponad 16 lat wywołuje uśmiech na twarzach tysięcy dzieci. Występowało na największych imprezach muzycznych w naszym kraju: „Lato z Radiem”, „Złote Przeboje na Wakacjach”, czy „Mamy maj” z Radiem Zet.

Koncert artystów Centrum Uśmiechu to nie tylko dobra zabawa, ale również edukacja. Każda placówka biorąca udział w koncercie edukacyjnym otrzyma jedną płytę Centrum Uśmiechu z autografami artystów. Jako nagrody, w konkursach przeprowadzanych w trakcie występu, rozdawane będą smycze z logo Centrum Uśmiechu.

Termin:

12.03.2019 – g.9.30 – WOK na terenie Starej Kopalni (sala łańcuszkowa) – koncert edukacyjny Centrum Uśmiechu dla przedszkolaków

12.03.2019 – g.11.15 – WOK na terenie  Starej Kopalni (sala łańcuszkowa) – koncert edukacyjny Centrum Uśmiechu dla dzieci 1-4 klasa

Czas koncertu: 50 min.

Szczegóły wydarzenia oraz zapisy pod adresem: [email protected]

lub tel. 74 667 09 53, kom. 509 490 141.

 

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone