Zamknij

Medal sztafety mieszanej

19:16, 03.02.2018 | Źródło: UG Czarny Bór
REKLAMA
Skomentuj
Foto: UG Czarny Bór

Polacy od początku zajmowali pozycje medalowe. Natalia Tomaszewska po pierwszym strzelaniu podczas którego dobierała dwukrotnie zajmowała szóste miejsce, ale po bezbłędnej stójce awansowała na drugą lokatę. Z Joanną Jakiełą zmieniała się na trzecim miejscu, którego Polska nie oddała już do samego końca. Jakieła uzyskała drugi czas swojej zmiany, Przemysław Pancerz na swoim odcinku był trzeci, a Marcin Szwajnos miał dziewiąty wynik. Biegnący na ostatniej zmianie zawodnik BKS WP Kościelisko miał stratę do sztafety Włoch, a zarazem bezpieczną przewagę nad pozostałymi drużynami i nie musiał już forsować zbyt mocnego tempa.

Łącznie Polacy dobierali tylko ośmiokrotnie, co było piątym wynikiem w stawce. Lepiej pod tym względem poradzili sobie tylko Rosjanie, Włosi, Ukraińcy i Łotysze. Sumując czasy biegów Biało-Czerwoni ulegli tylko zespołom Rosji i Francji.

Gratulacje należą się również Wojciechowi Janikowi- zawodnikowi UKN Melafir, który w duecie z Magdaleną Piczura zajęli 11 miejsce. Para z Polski rozpoczęła rywalizację bardzo spokojnie. Po pierwszej zmianie Piczury nasz zespół plasował się na szesnastym miejscu. Występ Janika i druga zmiana Piczury była już zdecydowanie lepsza, co pozwoliło awansować i w ostateczności uplasować się na 11 miejscu. Gratulujemy zarówno zawodnikom i ich trenerom – Jerzemu Szydzie, Zdzisławowi Kotas oraz Nadii Biełowej.

(Źródło: UG Czarny Bór)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone