Zamknij

Kończy się serial pt. „Agonia Górnika Wałbrzych”

10:27, 29.06.2019 | M.M
REKLAMA
Skomentuj
Co zostało z dawnej wielkości

10 czerwca podał się do dymisji prezes Czesław Grzesiak, a tydzień później reszta zarządu. Ostatecznie rządzi prokurent a lada dzień zapaść ma ostateczna decyzja co dalej. Ale już mamy niemal pewność, że IV liga będzie bez Górnika, bo też czy warto startować w tych rozgrywkach bez kasy, najlepszych zawodników i szansy na awans? Jasne, że nie. Prokurenci rządzący obecnie klubem liczą na pomoc miasta ale pewnie się przeliczą. Co najważniejsze, KP Górnik sam sobie mógłby pomóc, np. sprzedając karnety po 100 zł na sezon 2019/20120. Górnik w tym sezonie rozegra 15 meczy u siebie, co oznacza dla karnetowiczów 5 meczy gratis + mecze Pucharu Polski. To atrakcyjna oferta i pewnie nie byłoby problemu ze sprzedażą 1500 sztuk co daje 150 tys. zł wpływu, więcej niż potrzeba. Miałoby to i ten walor, że kibice, którzy powinni być w polityce klubu najważniejsi, poczuliby, że są traktowani poważnie, bo kłopoty Górnika to nie tylko kwestia pieniędzy ale nie zakończony ostatecznie konflikt z kibicami również.

Ale to jedna strona medalu, bo jest i druga. Upadek Górnika to padająca pierwsza kostka domina, która uruchomi kolejne. Miasto, zarządzane przez Romana Szełemeja pada pod ciężarem długów. Nie może to dziwić. Ktoś, kto nie potrafi zarządzać peryferyjnym szpitalem nie będzie potrafił zarządzać miastem. Sport jest najłatwiejszym celem do rozpoczęcia plajty i jest to oczywiste dla każdego, kto ma rozum i potrafi z niego korzystać.

Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie, chcieliście to macie.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

EdekEdek

1 1

W Wałbrzychu mamy peryferyjny szpital. A czy prezydent jest dyrektorem szpitala, że nie potrafi nim zarządzać. Redaktorzyna ma rację, mieszkańcy muszą poprosić prezydenta Pana Szełemeja, żeby wziął praktyki od burmistrza Boguszowa Jacka C, on mu wytłumaczy jak się zarządza miastem, które przesz Solidarność zostało w latach 90 zapomniane. Ten portal to prymityw nad prymitywy. 13:49, 01.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gonzogonzo

0 0

Edek z krainy kredek. 16:42, 07.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone