Zamknij

Sprzęt AGD i RTV na kredyt? Sprawdź, gdzie najlepiej

16:37, 04.01.2019 | Materiał partnera
Skomentuj

Pralka odmówiła posłuszeństwa? Lodówka nie chłodzi już tak dobrze jak kilka lat temu? A może chcesz zakupić nowocześniejsze kino domowe? Nie musisz mieć zgromadzonych oszczędności, aby pozwolić sobie na taki zakup. Wystarczy zaciągnąć kredyt gotówkowy – dowiedz się, gdzie otrzymasz go korzystnie.

Polacy mają bardzo zróżnicowane potrzeby finansowe, dlatego chętnie korzystają z oferty kredytowej banków. Jak wynika z raportu przygotowanego przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych i Instytut Rozwoju Gospodarczego SGH, ponad 25% rodaków zaciąga kredyty i pożyczki w celu sfinansowania drobnych dóbr trwałych, m.in. sprzętu gospodarstwa domowego. Nie ma w tym nic złego – zanim jednak zdecydujesz się na takie rozwiązanie, kredyt gotówkowy porównaj na finanse.rankomat.pl. Dzięki temu znajdziesz wsparcie finansowe dopasowane do potrzeb oraz sytuacji materialnej.

Atrakcyjny kredyt gotówkowy – oferta banków

Przed zaciągnięciem jakiegokolwiek zobowiązania, warto porównać dostępne oferty. Kredyty tylko pozornie są zbliżone do siebie – często różnią się pod względem kosztów. W efekcie może się okazać, że jedna oferta będzie droższa nawet o kilkaset złotych od konkurencyjnej.

Kredyty gotówkowe charakteryzują się zróżnicowanymi parametrami – naliczane koszty zależą m.in. od wysokości kwoty i okresu kredytowania.

Załóżmy, że na zakup sprzętu domowego potrzebujesz 6000 zł. Zobowiązanie chcesz spłacić w ciągu 36 miesięcy. Oto lista korzystnych ofert bankowych.

Pożyczka ekspresowa dla nowych klientów (Bank Pekao) – miesięczna rata: 190,77 zł, całkowita kwota: 6 867,72 zł
Kredyt Pocztowy (Bank Pocztowy) – miesięczna rata: 190,77 zł, całkowita kwota: 6 867,72 zł
Nest Gotówka (Nest Bank) – miesięczna rata: 191,37 zł, całkowita kwota: 6 889,32 zł
Pierwszy kredyt gotówkowy (mBank) – miesięczna rata: 193,57 zł, całkowita kwota: 6 968,52 zł.

Pamiętaj, że kredytobiorca ubiegający się o wsparcie finansowe musi spełniać określone warunki. Każdy bank kieruje się własnymi wytycznymi – niektóre instytucje wymagają przedstawienia zaświadczenia o wysokości dochodów, a innym wystarczy zaledwie oświadczenie o zarobkach. Częstą praktyką – szczególnie na początku każdego roku – jest akceptowanie dochodów na podstawie rozliczenia rocznego z urzędem skarbowym. Jeśli interesuje Cię taka opcja, kredytu na PIT szukaj na finanse.rankomat.pl.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone