Zamknij

Uruchomiono wsparcie finansowe dla polskich firm

10:01, 17.11.2018 | Za; Pox.pl
REKLAMA
Skomentuj

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może uzyskać finansowanie w ramach Programu Wspierania Małego Biznesu. Dodatkowo darmowy terminal płatniczy i 800 zł na konto przedsiębiorcy w gratisie.

Finansowanie małych firm w ramach Programu Wsparcia Przedsiębiorczości zostało uruchomione już jakiś czas temu i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Środki uzyskane w ten sposób coraz częściej zastępują bowiem dotacje otrzymywane dotychczas z programów unijnych.

W jednym z banków taki rodzaj finansowania połączony został dodatkowo z promocyjnym Programem Wspierania Małego Biznesu. W ramach Programu, bank nie pobiera od przedsiębiorcy żadnych kosztów przygotowawczych, a marża dla linii kredytowej została obniżona do najniższego na rynku poziomu w wysokości zaledwie... 1,99%. Preferencyjne warunki obowiązują jednak tylko do kwoty 500 tys. zł. Zobacz jak zgłosić się do Programu.

Ponadto każdy przedsiębiorca przystępujący do programu otrzymuje w prezencie 800 zł oraz całkowicie darmowy terminal płatniczy. Sprawdź warunki Programu.

(Za; Pox.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone