Zamknij

Personalia. Idą zmiany. Na razie w BWA i UM

17:36, 02.01.2019 | M.M.
REKLAMA
Skomentuj

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Wałbrzycha poinformowano o odejściu na emeryturę Alicji Młodeckiej, dotychczasowej dyrektorki Biura Wystaw Artystycznej. Młodecka, jest już drugą osobą, po Zygmuncie Nowaczyku, która odeszła na emeryturę z końcem minionego roku, a to jeszcze nie koniec.

Młodecka rządziła BWA od 1982 r. i przetrwałą wszystkich dotychczasowych prezydentów miasta, dyrektorów i prezesów Zamku Książ oraz kilka ataków na swoją osobę. Uchodziła za niezniszczalną. Do teraz. Funkcję p.o. dyrektora BWA przejął Jan Jędrasik, na co dzień dyrektor Starej Kopalni.

Nowym rzecznikiem prasowym prezydenta Romana Szełemeja został Edward Szewczak, wcześniej, podobnie jak obecna wiceprezydent Wałbrzycha – Sylwia Bielawska – pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, a w czasie kampanii wyborczej szef komitetu Romana Szełemeja.

Za to nowym prezesem MZB sp. z o.o. został Kacper Nogajczyk, który zastąpił na tym stanowisku Marka Maleckiego. Mimo, iż nominacja oficjalnie nastąpiłateraz, to jeszcze w grudniu został on zaprezentowany w spółce. Wcześniej Nogajczyk piastował podobne stanowisko w Świebodzicach.

 

 

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

LoloLolo

1 0

Nie rozumiem tego artykułu szukanie drugiego dna skoro pracownik kto by nim nie był osiąga wiek emerytalny to naturalne, że odchodzi. 01:12, 04.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone