Zamknij

Porządki przed przybyciem prezydenta, szkoda, że tylko wtedy

11:00, 19.12.2019 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Czasy niby się zmieniły, ale zwyczaje już nie. Oto dziś, do rynku przybyć ma prezydent Roman Szełemej na spotkanie wigilijne z ludnością miasta o godzinie 15. Od rana trwają porządki, nawet myte są ulice i trotuary z zalegającego syfu, co wśród tubylców wzbudziło spore poruszenie, bo widok to niecodzienny.

Prezydent Szełemej żadnym co prawda generałem nie jest, nawet nie generalissimusem, ale i tak zgina się przed nim niejedno kolano. Kilka dni temu otwierano wyremontowany szpitalny SOR i mogliśmy na zdjęciach zobaczyć, jak pod czujnym okiem Romana Szełemeja, przebranego na tę okoliczność w lekarski kitel i stojącego w pozycji ekonoma, marszałek województwa wraz urzędnikami drobniejszego płazu, w postawie służebnej, przecinali okolicznościową wstęgę.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Edek Edek

1 0

Redaktorzyna tego czegoś nie wie, że Rynku odbywał się jarmark świąteczny i raczej trzeba posprzątać. Na miejskiej wigilii byli biedni ludzie to oni mają jeść w brudzie. To są biedni ludzie ale PiS ma to gdzieś, były poseł PiS z Wrocławia usłyszał zarzuty za kradzież z kontenerów PCK odzieży przeznaczonej dla biednych. Ile ci płacą za pisanie takich bzdur, za pewne co niedziele w kościele siedzisz. Popatrz w lustro człowieku. Jeszcze raz dzisiaj w tym miejscu była wigilia dla biednych i o tym nic nie napisałeś. 20:12, 19.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone