Zamknij

Kolejny wyczyn Piotra Rachwalski i pewnie to nie koniec

12:01, 15.08.2019 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Piotr Rachwalski po raz drugi został naszym „bohaterem”. Po raz pierwszy, gdy tuż przed swoim wylotem z Kolei Dolnośląskich przyznał swojej nieślubnej żonie 6 miesięczną odprawę w łącznej wysokości ok. 42 tys. zł zwalniając z obowiązku świadczenia pracy. Teraz znów pojawia się w mediach. Tym razem zasłynął z innego powodu. Chodzi o zamieszczone na FB zdjęcie z napisem na koszulce „JBĆ PiS".

Jak podaje portal niezależna.pl (https://niezalezna.pl/283521-szef-waznej-spolki-paradowal-w-koszulce-jbc-pis-tlumaczy-ze-nosil-ja-w-prywatnym-czasie), prywatnie Piotr Rachwalski a służbowo prezes miejskiej spółki Aqua Zdrój paradował w koszulce z napisem: „JBĆ PiS", co zamieścił na FB i również na FB stosowne zdjęcie zamieścił Kamil K. Zieliński.

Portal pisze: „Nietrudno domyślić się, jakie jest rozwinięcie tego akronimu. Głos w sprawie zabrał nawet sam główny zainteresowany – Piotr Rachwalski, były prezes Kolei Dolnośląskich, a obecnie prezes Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjne Aqua-Zdrój...".

W tym przypadku tekst tritagramu staje się czytelny jeżeli pomiędzy pierwszą a drugą spółgłoskę pierwszego wyrazu wpisać „e” a pomiędzy drugą a trzecią „a”. Wyraz „PiS” jest niezmieniony. Wróćmy do cytowanego tekstu.

„Potrzebujemy świeżego spojrzenia oraz dobrego menedżera. - mówił po wyborze nowego prezesa prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej z Platformy Obywatelskiej.”

No proszę, „skumbrie w tomacie – chcieliście to macie” nowe spojrzenie. A swoją drogą skąd Roman Szełemej bierze takich filutów, bo dalej czytamy:

„Na razie wytłumaczyć postanowił się sam główny zainteresowany. W zamieszczonym na Facebooku oświadczeniu Piotr Rachwalski przekonuje, że koszulkę nosił... 'w swoim prywatnym czasie'. Poza tym tłumaczy, że 'wszyscy mamy prawo do sympatii i antypatii politycznych'".

A więc mamy dwóch Piotrów Rachwalskich: jeden w czasie prywatnym, drugi, ulegając transsubstancjacji w czasie służbowym. Niemniej jednak przeprosił.

„Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni, dotknięci lub obrażeni moją koszulką, którą założyłem w swoim prywatnym czasie. Wszyscy mamy prawo do sympatii i antypatii politycznych. Nie ma to jednak absolutnie żadnego wpływu i nie przekładam tego na moją pracę zawodową, co niejednokrotnie miałem okazję udowodnić" - napisał w oświadczeniu Rachwalski.”

Tyle tylko, że gdyby nie chodziło o PiS a dajmy na to o aktywistów LGBT na nic by to się zdało. Już tam odpowiednie organa przypomniały by skąd wyrastają mu nogi.

Mimo wszystko nad Rachwalskim jakaś niewidzialna ręka trzyma parasol ochronny. Komuś innemu takie numery by nie przeszły.

 

 

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Edek Edek

2 2

Redaktorzyno tego czegoś dr Roman Szełemej nie jest z Platformy Obywatelskiej. Piotr przeprosił w przeciwieństwie do waszego PiSowskiego bezradnego Langera, który jako katolik " tak się ten hipokryta reklamuje na fb" pisał coś o wyskrobaniu bliźniego swego. To PiSiorom nie przeszkadza. W Wałbrzychu nigdy ta zaraza nie otrzyma dobrego wyniku bo jesteście miernotami. 15:15, 15.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone