ZamknijPOLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU Walbrzych365.pl

Administratorem portalu Walbrzych365.pl, jest jego właściciel Marek Mróz, który odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.

Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.

Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wielu użyteczności portalu, w tym: komentarzy wiadomości w poszczególnych serwisach, wyrażania opinii o treściach prezentowanych w nizanskie.info, udziału w konkursach, dodawania ogłoszeń . Rejestracja nie jest obowiązkowa.

Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby portalu Walbrzych365.pl.

Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.

Administrator umożliwia użytkownikom zmianę danych.

Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są do:

Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu Walbrzych365.pl,

Prowadzenia księgowości

Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.

Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.

Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko jednego konta w portalu nizanskie.info, oraz do nie udostępniania danych dostępowych osobom trzecim.

Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu  skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.

Na stronach portalu nizanskie.info, wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies , których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.

Masz prawo do dostępu do danych, czyli edytowania, usuwania, ograniczenia przetwarzania. Masz również prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Masz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane będą przechowywane do odwołania niniejszej zgody

Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.

Brak akceptacji przez Użytkownika Polityki Prywatności oznacza brak akceptacji regulaminu.

 


POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU walbrzych365.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej walbrzych365.pl , w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu przez Walbrzych365.pl, Marek Mróz oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone