Zamknij
REKLAMA

Samorządowa Konwencja Wyborcza PSL w Wałbrzychu

17:47, 08.10.2018 | M.M
REKLAMA
Skomentuj

Konwencję otworzył Piotr Zimnicki, Prezes Zarządu Powiatowego PSL w Wałbrzychu.

Podczas konwencji  zostali zaprezentowani kandydaci  na radnych różnych szczebli z regionu wałbrzyskiego.

Do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego
Mirosław Lubiński nr 1 na liście
Paulina Zając nr 5 na liście
Tadeusz Grzybowski nr 8 na liście
Łukasz Mikołajczyk Kandydat na Prezydenta Wałbrzycha
Do Rady Miejskiej w Wałbrzychu:

Okręg nr 1 (Podzamcze, Książ)
1          AUGUSTYNIAK Rafał
2          JĘDRZEJAK Dariusz
3          STARNAWSKA Aneta
4          WEPA Mariusz Przemysław
5          SOBOTA Anita Agnieszka
6          BĄKOWSKA Wioletta
7          KYCIA Radosław

Okręg nr 2 (Piaskowa Góra, Szczawienko)
1          ŻYRA Anetta Barbara
2          WIERCIŃSKI Bogdan
3          FOREMNA Justyna Anna
4          ANTOS Barbara
5          SKRZĄTEK Sebastian Krzysztof
6          MAZUR Anna Barbara
7          SABALA Sylwester Remigiusz

Okręg nr 3  (Biały Kamień, Konradów, Sobięcin)
1          ZAWOLSKI Dariusz
2          BUGAJSKI Sebastian
3          DOMAGAŁA Zofia
4          JASTRZĄBEK Dariusz Paweł
5          RÓŻALSKA Aneta Monika
6          ZAWOLSKA Urszula Bożena
7          RASZYK Dariusz

Okręg nr 4  (Nowe Miasto, Stary Zdrój, Rusinowa, Kozice, Poniatów)
1          MIKOŁAJCZYK Łukasz
2          ŚNIEŻKO Teresa
3          ZAWALSKI Daniel Tadeusz
4          BĘBEN Andrzej Piotr
5          OLEJNICZAK Robert Jacek
6          RADOŁA Marzena
7          SZCZEPAŃSKA Katarzyna Agnieszka

Okręg nr 5  (Śródmieście, Podgórze, Gaj, Glinnik Nowy Glinik Stary)

1          TOBIASZ Roksana Paulina
2          PANKOWSKA Jolanta Małgorzata
3          PACEK Larysa
4          KRASSEJ Monika Joanna
5          GÓRNIAK Rafał Paweł
6          KMIEĆ Michał Paweł
7          MACIEJEWSKI Piotr Mariusz
Do Rady Powiatu Wałbrzyskiego         
  
Okręg nr 1 (Miasto Boguszów – Gorce)        
 1          GRONCZEWSKI Edward    
2          DZIEDZIEL Agnieszka Katarzyna    
3          TOSTI Sylwia Stanisława     
4          MALESZEWSKA Magdalena          
5          JAKUBOWSKI Radosław Adam     
6          NOWAK Przemysław Marcin          
7          KULESZA Mirosław  

Okręg nr 2 (Gmina Głuszyca Miasto Jedlina - Zdrój, Gmina Walim)     
1          KRÓL Magdalena Zofia        
2          BROCZEK Bogusław Daniel
3          SOKOŁOWSKA Maria         
4          JANUS Jerzy Bogusław       
5          JAREMENKO Daniel           
6          PAŁYS Lech Grzegorz         
7          KILANOWSKA Irena Anna   
8          WIŻBICKI Mateusz Kamil     

Okręg nr 3 (Miasto Szczawno-Zdrój, Gmina Stare Bogaczowice)   
1          PALCZEWSKA Wanda Bronisława 
2          BERNER-PALUCH Anna Maria      
3          ZIMNICKI Artur         
4          WOJTKOWSKA-JUZKÓW Edyta Barbara 
5          KAMIŃSKI Damian Sławomir    
      
Okręg nr 4 (Mieroszów, Czarny Bór)   
1          PIELA Sylwia
2          ZDUŃCZUK Dominik Szymon        
3          KOLSKI Maciej Tomasz       
4          PATERAK Dominik  
5          KOSECKA Małgorzata Maria        
Oraz Kandydaci do Rady Miejskiej w Jedlinie-Zdrój
GUZIK Barbara
KASPRZAK Mariola
GAJECKA Małgorzata
WITEK Malwina
SAR Antonina
i Do Rady Miejskiej w  Głuszycy 
MRÓZ Mirosław
STĘPIEŃ Grażyna
NOGAWKA Marcin
JANDY Piotr
MILCZAREK Magdalena

 

(M.M)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© walbrzych365.pl | Prawa zastrzeżone